Wiesz i umiesz wystarczająco dużo aby odnieść Sukces

Człowiek uczy się przez całe życie” – ta słyszana często mądrość przewija się przez całe nasze życie. Nie oznacza to jednak, że nigdy nie jesteśmy gotowi do działania bo przecież ile można się uczyć, prawda?

Z jednej strony musimy zdobyć pewne doświadczenie, nabyć pewne umiejętności aby następnie zastosować w życiu zawodowym, ale … czy kiedykolwiek osiągniemy stan „pełnego naładowania wiedzą”? Czy możemy zatem dojść do takiego poziomu, gdy znamy już i umiemy WSZYSTKO co wymagane, aby odnieść Sukces?

mlm odnieść sukces

Uczymy się już od najmłodszych lat. Wiedza i umiejętności, które przekazują nam rodzice i nauczyciele nie zawsze są czy będą nam potrzebne w życiu dorosłym.

Jak wiele przedmiotów czy zagadnień ze szkoły podstawowej, ponadpodstawowej czy studiów okazuje się niepotrzebnymi?

Z drugiej strony: ile nowych rzeczy musimy sobie przyswajać już pracując bądź prowadząc własną działalność … często prawie wszystkiego od nowa.

Do czego zmierzam?

Jak często można spotkać osoby, które nie decydują się na podjęcie działania ze względu na brak wystarczającej wiedzy. Tak przynajmniej twierdzą i szukają w ten sposób wymówki.

Marketing sieciowy jest tą branżą w której wszystkiego można się nauczyć, to jedynie kwestia czasu i chęci. Aby jednak rozpocząć działanie, nie potrzebne są szczególne umiejętności czy zdolności. MLM to nie jest biznes jedynie dla wybitnie uzdolnionych lecz dla każdego, kto wyrazi chęć do nauczenia się i opanowania niezbędnych rzeczy potrzebnych do właściwego budowania tego biznesu.

Obejrzyj poniższe nagranie, w którym omówiłem szerzej ten wątek:

Zdaję sobie sprawę, że wiele osób może zadać pytanie: czy ja znów muszę się uczyć?

Tak, wiem, przecież tyle lat poświęcamy na edukację i nagle ktoś twierdzi, że znów musimy wrócić do szkoły i uczyć się nowych rzeczy. Oczywiście ten powrót do szkoły jest jedynie umowny, niemniej jednak trzeba opanować nowe umiejętności aby robić coś zupełnie nowego.
Sądzę, że warto poświęcić trochę czasu aby zacząć właściwie budować swój biznes w marketingu sieciowym.

Wróćmy jeszcze na chwilę do tytułowego stwierdzenia.
Otóż jestem przekonany, że niemal każda osoba, która wzięła udział we właściwie poprowadzonej prezentacji biznesowej, wie wystarczająco dużo, aby wystartować w biznesie mlm. Informacje, jakie są przekazywane na takim spotkaniu, powinny zawierać wyczerpujące informacje do podjęcia decyzji, czy to jest dla Ciebie czy nie.

No dobrze, ale czy potrafisz wystarczająco dużo?

Na starcie nie musisz umieć wiele. Ponadto jeśli masz odpowiedniego Sponsora czyli osobę polecającą, start powinien przebiegać bezkolizyjnie. W trakcie działania stopniowo uczysz się nowych rzeczy a Twój Upline wszystko może wyjaśnić, wspomóc w sprawach technicznych, wyjaśnić niejasności.

Jeśli Twoja motywacja i chęć osiągnięcia Sukcesu są wystarczająco duże, nic nie stanie na przeszkodzie, aby zdobyć zaplanowany szczyt, aby założone cele zostały osiągnięte.

Dla człowieka przygotowanego na Sukces, odpowiedni moment na start to TU i TERAZ.

Należy to sobie uzmysłowić i zapamiętać. Pozdrawiam.

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Czy praca Ciebie uszczęśliwia? A może nadszedł czas na zmiany?

Zmiany są nieodzownym elementem naszego życia. Nie oznacza to jednak, że każdy ich potrzebuje, poszukuje czy oczekuje. Jedne niosą ze...

Zamknij