MLM nie jest perfekcyjny ale jest po prostu Lepszy

MLM pomimo kilkudziesięciu lat istnienia, wciąż nie jest należycie odbierany i często niedoceniany.

Na rynku pojawia się coraz więcej okazji, nazwijmy je „biznesowymi” chociaż wcale nimi nie są. Niejednokrotnie podszywają się pod legalne i wartościowe programy czy systemy zarabiania, jednak czy wszystkie są godne uwagi?
Może jednak nie warto wciąż siedzieć w internecie, może lepiej stać się przedsiębiorcą budując tradycyjny biznes? A może poświęcić trochę czasu na naukę i zbudować biznes w oparciu o mlm?
Jest wiele możliwości, o ile chcesz coś zmienić w swoim życiu, chcesz „zostać swoim szefem” … ależ to częste i utarte, prawda?

Chcesz pracować dla siebie i decydować o tym, co i kiedy będziesz robić?

Możesz oczywiście nie zmieniać niczego … pozostać w swojej „luksusowej” strefie komfortu. Możesz robić to, co robisz i odbierać pensje w takiej wielkości, jak obecnie, o ile Twoje miejsce pracy nie zostanie zredukowane lub szef nie znajdzie na Twoje miejsce kogoś lepszego (czytaj: kogoś z bliskiej rodziny lub znajomego).
Powodów może być wiele ale najistotniejsze jest to, iż w obecnych czasach nie ma czegoś takiego jak „stała praca”. Należy sobie uświadomić, że te czasy minęły bezpowrotnie i nikt obecnie nie zagwarantuje Tobie, że jutro będziesz robił to co robiłeś dzisiaj.

Skoro nic nie jest pewne to co robić?

Rachunki z czegoś trzeba płacić więc jeśli praca etatowa jest Twoim jedynym źródłem dochodu, to nie należy z tego rezygnować z dnia na dzień. Dalej pracuj ale rozważ budowanie dodatkowego źródła dochodu.

Bardzo ciekawym i sensownym jest pomysł tworzenia biznesu mlm.

Mógłbym rozpocząć w tym miejscu opowiadanie o możliwościach jakie niesie za sobą współpraca z wybraną właściwie firmą mlm.
Nie zrobię jednak tego, chciałbym w tym miejscu zaproponować bardzo krótki film, w którym Eric Worre >>> tutaj więcej <<< 

Eric Worre mlm bądź pro

wyjaśnia, dlaczego marketing sieciowy jest najlepszym rozwiązaniem.

MLM nie jest idealny, nie jest perfekcyjny ale jest po prostu lepszy!

Jak sądzisz: ciekawie?
Konkret, prawda?

Już wielokrotnie powtarzałem, że MLM nie jest dla wszystkich, nie jest pozbawiony wad. Bardzo wiele osób, zwłaszcza nie posiadających wcale lub posiadających minimalną wiedzę na temat branży, kojarzy go błędnie z piramidami finansowymi. Jednak jest to najlepsze rozwiązanie dla osób chcących zostać prawdziwymi przedsiębiorcami i budować prawdziwy biznes na lata.
Zdaję sobie sprawę, że zdanie moje i osób z którymi współpracuję, to za mało, dlatego warto posłuchać Erica, człowieka, który zbudował kilkusettysięczną organizację. Za taką osobą przemawiają fakty, liczby i wielka rzesza osób, które podążają w tę właśnie stronę.
Może warto wziąć to pod uwagę i rozważyć współpracę z wybraną firmą MLM?

Decyzja ostateczna zawsze należy od Ciebie. Najważniejsze jest, aby była ona zgodna z Tobą, Twoimi oczekiwaniami i możliwościami.

MLM jest dla wszystkich jednak nie każdy zdecyduje się na tę drogę i nie każdy osiągnie Sukces. Warto jednak walczyć, lecz czy tego chcesz?

Pozdrawiam i życzę powodzenia.

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Decyzja – czy to łatwe i jak może wpłynąć na Twoje życie

Decyzje podejmujemy na każdym kroku, niemal każdego dnia. Każda taka decyzja determinuje nasze późniejsze działanie i wpływa na nasze życie....

Zamknij