„Zwycięzcy nigdy nie rezygnują …” czyli moja historia w mlm

Każda historia rodzi się w chwili, gdy podejmujemy pewne działania i nawet nie zdajemy sobie z tego sprawy. Nie zastanawiamy się wówczas, do czego ta decydująca chwila doprowadzi. Często nie zauważamy, że rozpoczyna się coś niezwykłego … ja przynajmniej tego nie zauważyłem 🙂

moja historia mlm Event 7Play

Wielu z nas posiada własną niepowtarzalną historię. Dotyczy to zarówno życia osobistego, zawodowego jak i biznesowego, jeśli podejmujemy się na ten krok.
Historia to początek, to niejednokrotnie suma porażek i błędów, seria nietrafionych wyborów a czasami także poważne problemy natury finansowej jeśli biznes okaże się klapą.
Czy są to powody do tego, aby się załamać i zrezygnować? A może to dobry nawóz pod żyzne zbiory jakie wkrótce mogą nadejść?

Nie chciałbym skupiać się na błędach i prowadzić wywodu, do czego mogą doprowadzić. Dużo ważniejsze jest, jak odbierzemy te darmowe lekcje i czy nasze przeżycia z przeszłości wpłyną właściwie na naszą teraźniejszość a zwłaszcza przyszłość.

Wróćmy jednak do historii, głównie tych dotyczących biznesu a szczególnie branży mlm, która jest najbliższa mojemu sercu.

Bardzo często rozmawiając z osobami zainteresowanymi mlm czy już konkretnie współpracą z firmą 7Play, poznaje ułamek ich historii. Niejednokrotnie słyszałem o przejściach, problemach oraz próbie podniesienia się i wyjścia „na prostą”.
Jedno mogę powiedzieć: takie osoby podejmując współpracę zmieniają nagle swój sposób postrzegania branży, przechodzą zmianę mentalną i zupełnie w inny sposób widzą swoją przyszłość.

Już kilka lat mam do czynienia z branżą mlm i słyszałem wiele niezwykłych historii od różnych osób na różnym poziomie „wtajemniczenia” czy zaawansowania. Wszystkie są wyjątkowe a niektóre wręcz powalają na kolana … naprawdę! To jest samo życie!

Każdy jakoś zaczynał, każdy coś przeszedł i czegoś doświadczył. Ja także zaliczam się do takich osób i bardzo często o tym mówię. Nie pomijam bardzo wielu porażek i błędów, które popełniłem. Czy użalam się nad sobą w ten sposób? Nie! Chciałbym, aby Ci wszyscy, którzy mnie znają i którzy zaczynają ze mną współpracę, wyciągnęli wnioski z moich porażek i sami ich uniknęli.

Na ostatnim Evencie firmy 7Play miałem okazję opowiedzieć swoją historię. Uczestnicy tego spotkania poznali moją drogę, moje „po co” oraz dowiedzieli się, co zrobiłem, aby znaleźć się na obecnej randze oraz co robię, aby rozwijać się w tym biznesie.

Oto moja historia. Zapraszam do obejrzenia:

Moje wystąpienie trwało blisko 50 minut, nagranie zostało nieznacznie skrócone.
Opowiedziana przeze mnie historia nie zawiera absolutnie wszystkich „przygód” lecz te najistotniejsze, pozostałe pominąłem, aby nie wydłużać prelekcji w nieskończoność.

Na wspomnianym Evencie wystąpili także inni.
O czym mówili?
Tego możesz dowiedzieć się na naszej stronie promującej kolejny Event >>> http://90dni.com.pl/

Jeszcze za czasów nauki w szkole słyszałem wielokrotnie z ust mojego historyka, że to historia nas ukształtowała. To, kim teraz jesteśmy to nic innego jak efekt tego, co za nami. Każdy powinien znać swoją historię, co więcej, powinien umieć wykorzystać tę wiedzę, aby stać się kimś lepszym.

Nie możemy zmienić naszej przyszłości, lecz dzisiejszymi poczynaniami możemy ukształtować naszą przyszłość.

>> Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o tym, czym się zajmuję, wejdź TUTAJ <<<  

Pozdrawiam serdecznie i życzę samych sukcesów.

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

1 thought on “„Zwycięzcy nigdy nie rezygnują …” czyli moja historia w mlm

  • Miałam okazję słuchać wystąpienia Sławka osobiście na evencie. To bardzo pouczająca i ciekawa historia, z której należy czerpać. Każdy z nas ponosi porażki, najważniejsze jednak jest to, jak szybko się po nich podnosimy. Polecam oglądnąć.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Marketing sieciowy to biznes korzyści … ile w tym jest prawdy?

Jeśli zapytasz osobę działającą w marketingu sieciowym, czy ma jakieś korzyści z tego, że działa w tym biznesie, z pewnością...

Zamknij