Jesteś zajęty? Mrówki też są zajęte …

Czy przyglądałeś się kiedyś mrówkom?
Widziałeś, jak sprawnie i ciężko pracują dla dobra całej społeczności? Każda ma swoją rolę i od początku do końca swojego istnienia poświęca się ciężkiej pracy. Wszystkie są stale zajęte.

Czy Ty także jesteś mrówką i wciąż jesteś zajęty?

jesteś zajęty blog mlm

Oczywistą sprawą jest, że każdy musi w jakiś sposób pracować aby utrzymać siebie, rodzinę i opłacać rachunki. Często oprócz pracy zawodowej, musimy poświęcić czas dla najbliższych a nawet dla własnych zainteresowań czy zajęć hobbistycznych. Doprowadza to do sytuacji, że ktoś może być zbyt zajęty aby zająć się czymś więcej.

Jesteśmy nauczeni żyć na czas, w ciągłym pośpiechu i wciąż pojawiają się bądź wymyślamy sobie kolejne zajęcia.

Jeśli tak przyjrzymy się z boku życiu statystycznego człowieka, to może ono przypominać życie mrówki, czyż nie? Wciąż w ruchu, wciąż zabiegany, wciąż zajęty. Każdy kolejny dzień jest często podobny do poprzedniego, żadnej wizji zmiany na lepsze, takie typowe monotonne życie.
Czasami warto zatrzymać się na chwilę i spojrzeć wstecz a następnie zadać sobie pytanie: czy właśnie tego oczekuję od życia? Czy chcę taki pozostać do ostatnich dni życia?
A może jednak warto coś zmienić? Wsłuchać się w najgłębsze zakamarki umysłu, określić swoje cele, ułożyć plan i zacząć go realizować?

Doskonale zdaję sobie sprawę, że często kluczem do zmian są finanse. Prawda jest taka, że pieniądze rozwiązują 95% życiowych problemów … oczywiście nie wszystkie, lecz niemal wszystkie.

Wiem, nie odkryłem niczego nowego, lecz pragnę skierować Twoją uwagę w stronę dodatkowej działalności. Nie mam tutaj na myśli pracy dodatkowej, bo to szybciej wprowadzi Ciebie w problemy zdrowotne lub skrajne wyczerpanie lecz warto popatrzeć na możliwości branży marketingu sieciowego.

Dlaczego mlm?
O tym już pisałem na moim blogu w jednym z poprzednich postów lecz teraz chciałbym zwrócić uwagę na pewne wyjątkowe szczegóły.

Wiem nawet z własnego przykładu, jak bardzo każdy może być zajęty codziennym życiem. Świat pędzi do przodu, jesteśmy w ciągłym ruchu, wciąż coś nas zajmuje i tak naprawdę ciężko znaleźć czas na Życie przez duże „Ż”. To właśnie dlatego porównanie do mrowiska okazuje się bardzo trafne. Tak jednak wcale być nie musi.

Dzięki marketingowi sieciowemu jesteśmy w stanie niewielkim nakładem sił zmienić wiele w swoim życiu. Nie twierdzę, że nie trzeba wcale poświęcać na to czasu, jednak doskonale wiem, że rezygnując tylko z jednej zbędnej rzeczy z każdego naszego dnia, znajdziemy możliwość, aby budować ten biznes. Dla przykładu: poświęcając każdego dnia jeden odcinek naszego ulubionego serialu, zaoszczędzamy kilka godzin tygodniowo a to wystarczy, aby nasza działalność w mlm zaczęła przynosić efekty.
Powiem więcej: nie musisz rezygnować z własnej pracy, nie musisz porzucać dodatkowej formy rekreacji czy izolować się od rodziny, bo wbrew błędnym obiekcjom ten biznes wymaga przede wszystkim systematyczności a nie wielogodzinnej ciężkiej pracy. W marketingu sieciowym pracujemy mądrze i efektywnie a nie długo, ciężko czy efektownie.

To jest dobre miejsce, aby zaprosić Ciebie na moje krótkie nagranie. Co prawda nie jest najnowsze, to były moje początki jednak wartość jest ponadczasowa. Zapraszam:

Jak widzisz, nie sztuką jest być zajęty lecz to, w jaki sposób wykorzystujesz swój czas.

Możesz tracić go na filmy, spotkania w lokalach, gry komputerowe czy inne „wytapiacze” czasu, lecz możesz także zająć się czymś, co przyniesie Ci dodatkowy dochód i pozwoli spełniać marzenia.
Musisz coś zrobić innego, coś więcej, coś dodatkowo, jeśli pragniesz zmienić coś w swoim życiu na lepsze. Po prostu nie można inaczej.

Pozdrawiam serdecznie i życzę trafnych decyzji.

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

1 thought on “Jesteś zajęty? Mrówki też są zajęte …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
„Zwycięzcy nigdy nie rezygnują …” czyli moja historia w mlm

Każda historia rodzi się w chwili, gdy podejmujemy pewne działania i nawet nie zdajemy sobie z tego sprawy. Nie zastanawiamy...

Zamknij