Nie wierzyłem, że marketing sieciowy działa, ale …

Czy można kogoś przekonać, że marketing sieciowy NAPRAWDĘ działa?
Jak uwierzyć, że można w tym biznesie COŚ osiągnąć i spojrzeć pozytywnie na branżę mlm?
Dlaczego tak wiele osób nie potrafi zmienić swojego błędnego poglądu i widzi jedynie złe strony?

Warto zastanowić się nad tym, dlaczego tak jest i co się dzieje, gdy uwierzysz i zaczniesz działać w tym biznesie.

nie wierzyłem marketing sieciowy działa

Zacznę może od początku.

Kilka lat temu nie miałem najmniejszego pojęcia, czym jest i jak funkcjonuje marketing sieciowy, nie mówiąc już o tym, że absolutnie nie wierzyłem, czy cały ten proceder działa. Nie wierzyłem także, iż można w tym biznesie zarobić jakiekolwiek pieniądze.
Z czasem wszystko uległo zmianie.
Nic jednak nie odbyło się z dnia na dzień chociaż możliwości marketingu sieciowego dostrzegłem już pierwszego dnia.

Jeśli posiadasz otwarty umysł i szukasz możliwości czy okazji, wcześniej czy później pojawi się na Twojej drodze, musisz być jednak na to przygotowany.
Czy ja byłem? Pewnie tak, chociaż umiejętne pokazanie możliwości ma duże znaczenie, a osoba, która demonstrowała mi plan marketingowy, potrafiła świetnie wszystko wyjaśnić.
Czy musiała mnie do tego przekonywać? Nie! Powiem więcej: ona tego nie robiła, lecz jedynie omówiła wszystko dokładnie i odpowiadała na moje pytania.

Do biznesu mlm nikogo nie trzeba … powiem więcej: NIE NALEŻY przekonywać.
A jeśli ktoś nie wierzy, że on działa? Zawsze można pokazać wyniki swoje bądź Lidera swojej grupy. Jak myślisz: jeśli ja potrafię osiągać efekty w tym biznesie, to czy Ty jesteś kimś gorszym, że nie dasz rady?

A z drugiej strony: czy aby w coś uwierzyć, potrzebujesz już dzisiaj i teraz poznać wyniki innej osoby? To przecież może być Twój interes i Twoje dochody, uzależnione od Twojego działania a nie innych osób. Powinieneś wiedzieć, jakie są możliwości tego biznesu i jak działa, ale wiem z doświadczenia, że nawet dwie osoby startujące z tego samego poziomu i działające podobnie, mogą mieć skrajnie odmienne wyniki. Taka jest prawda, więc czy wiedza o zarobkach moich bądź mojego Sponsora da Tobie pewność i wiarę w końcowy efekt? To przecież nie jest praca etatowa, że będziesz uzyskiwał dochody identyczne jak inny pracownik, zgadza się?

Odrobinę statystyki: na całym świecie branżą mlm zajmuje się blisko 100 milionów osób, w samej Polsce ponad dziewięćset tysięcy (więcej danych znajdziesz na moich blogach).
Jak sądzisz, czy gdyby TO nie działało, to cieszyłoby się tak wielkim zainteresowaniem? Z całą pewnością NIE, ale jeśli takie dane do Ciebie nie przemawiają, może posłuchasz mojego nagrania, zapraszam >>>

Czy moim celem jest przekonanie Ciebie do tego biznesu udowadniając, że działa?
Zdecydowanie nie, ale uważam, że powinieneś posiadać wiedzę o tej branży.

To biznes XXI wieku popierany przez wielu znanych multimiliarderów i właśnie dlatego niemal każdego dnia pojawiają się na świecie kolejne firmy działające w tym systemie. Branża została sprawdzona i nie ma podstaw prawnych, aby podejrzewać, iż jest to piramida finansowa. Oczywiście zawsze należy zachować czujność gdyż coraz częściej powstają nielegalne przedsięwzięcia podszywające się pod mlm. To psuje dobry wizerunek całej branży, jednak nie ma możliwości, aby uniknąć takich sytuacji a to z kolei powoduje, że pojawiają się osoby oczerniające wszystko, co jest związane z networkmarketingiem. Jeśli dodamy do tego zestawu opinie osób, które z powodu własnego lenistwa bądź niewiedzy, niczego w mlm nie osiągnęły i głoszą hipotezy, że TO nie działa, mamy cały obraz. Ten biznes nigdy nie zadziała dla tych, którzy jedynie wejdą ale niczego nie będą robiły a każdy zaangażowany i właściwie działający, może odnieść większy bądź mniejszy sukces.

Marketing sieciowy naprawdę działa, daje ludziom mnóstwo radości, wolność finansową oraz wspaniałe towarzystwo pozytywnych osób. W tej branży wszyscy pomagają sobie i cieszą się z awansów oraz sukcesów innych osób. Czy w biznesie tradycyjnym bądź w korporacji spotkasz się z czymś takim?

Jeśli uwierzysz w mlm, uwierzysz w siebie i swoje umiejętności, znajdziesz firmę, z którą będziesz się utożsamiał oraz wybierzesz zespół wartościowych ludzi, Sukces pozostanie jedynie kwestią czasu … o ile zechcesz poczekać.

Serdecznie pozdrawiam 🙂

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Wyniki to działanie a nie puste deklaracje

Dlaczego wyniki nie pojawiają się z niczego? Dlaczego dopiero działanie i jakie to działanie powoduje konkretny rezultat? Dlaczego tak wiele...

Zamknij