Wyniki to działanie a nie puste deklaracje

Dlaczego wyniki nie pojawiają się z niczego?
Dlaczego dopiero działanie i jakie to działanie powoduje konkretny rezultat?
Dlaczego tak wiele ostatecznych porażek jest końcowym efektem nie popartych działaniem deklaracji?

działanie klucz do sukcesu mlm

Tak wiele pytań a zdecydowana większość odpowiedzi zawiera w sobie działanie. Czemu tak się dzieje?

Mógłbym posłużyć się wieloma porównaniami wprost z życia codziennego lecz skupię się jedynie na stronie biznesowej. Nie jestem coachem od rozwoju osobistego ani psychoterapeutą aby uzdrawiać czyjeś życie prywatne czy zawodowe. Posiadam jednak dość duże doświadczenie w marketingu sieciowym i wiem doskonale, co przynosi a co nie przynosi wyniki.

Przejdźmy do konkretów: Czy uważasz, Drogi Czytelniku, że działaniem jest rejestracja w jakimś biznesie czy programie? Czy działanie to zakup kursu, książki czy udział w jakimś szkoleniu?

Po części tak gdyż jest to wykonanie kroku we właściwym kierunku jakiego, niestety, duża grupa ludzi nigdy nie zrobi. Najczęściej kończy się na pustych deklaracjach i zapewnieniach nawet samego siebie, iż tym razem zrobię więcej. Może dojść nawet do sytuacji, iż taka osoba weźmie udział w spotkaniu biznesowym. Nie ma tutaj większego znaczenia, czy będzie to spotkanie online czy offline lecz istotny jest już sam udział. W momencie podjęcia decyzji, jest duża szansa, iż podejmie się także dalsze działanie.

Błędem jest sądzić, iż samo nawet dołączenie do biznesu zapewni sukces.

Tak się nie stanie bo w mlm prowizje nie pojawiają się za sam udział w biznesie lecz za konkretne działanie. Istnieje tutaj poważna różnica pomiędzy pracą etatową a biznesem mlm. Na etacie z góry wiadomo ile zarobimy i to jest tzw. sufit czyli maksymalny dochód z tego źródła. Natomiast w marketingu sieciowym to, co osiągniemy, zależy głównie od tego, ile i co zrobimy, gdyż w tym biznesie to działanie zapewnia wyniki a nie sam udział.

Skoro już mówimy, że działanie ma wpływ na ostateczny sukces, to należy dodać jeden szczegół: ważne jest także, jakie to działanie.

Często słyszę od różnych osób zajmujących się mlm czy innym sposobem zarabiania w necie, że dołączyły, że „coś tam” robią lecz utknęły i nic się nie dzieje, nie mają wyników. Te osoby zapomniały o takim drobiazgu jak właściwe działanie a nie jedynie ślepe wklejanie np. linków do rejestracji bądź spamowanie reflinkami zapraszającymi na jakąś prezentację. Podobnie mizerne lub żadne efekty pojawią się jeśli ktoś wysyła do osób z tzw. „zimnego kontaktu” suche zaproszenie aby dołączyć do ich zespołu. To przecież nie działa a takie działania nie przyniosą żadnego efektu. To jedynie strata czasu, praca ciężka a nie mądra, to nie jest właściwa droga.

Należy się w tym miejscu zastanowić, czy chcemy działać czy jedynie deklarujemy taką chęć?

Jeśli to deklaracja to na wiele nie należy liczyć a jeśli działanie, to jedynie właściwe. Najlepiej wykorzystać wiedzę i umiejętności swojego Mentora czy osoby, która wprowadziła do biznesu. One z pewnością wiedzą, co i jak należy zrobić aby pojawiły się wyniki. Jeśli chcesz gdzieś dotrzeć, zapytaj o drogę i sposób podróży osobę, która już tam była, już to osiągnęła. To poprzez prawidłową duplikację można w biznesie mlm coś osiągnąć, a ile? To już zależy od naszego działania.

Aby podsumować, wystarczy jasno i wyraźnie zaznaczyć: działanie i to właściwe działanie zapewni odpowiednie wyniki. Puste słowa czy same chęci niewiele przyniosą. Jeśli chcesz coś osiągnąć, zacznij DZIAŁAĆ.

Pozdrawiam i życzę samych sukcesów.

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Wystartować w biznesie ale nie dać się wciągnąć

Dlaczego w biznesie, zwłaszcza mlm, powinieneś wystartować? Można jeszcze ewentualnie dołączyć czy przyłączyć się lecz nigdy nie możesz sobie pozwolić,...

Zamknij