Czy MLM jest trudny? Może i tak, jeśli …

Jeśli nie umiesz czytać i pisać oraz nie potrafisz uczyć się nowych rzeczy, to mlm może faktycznie być dla Ciebie za trudny.

Jak myślisz? Czy te wszystkie umiejętności, które dotychczas opanowałeś, były łatwe czy trudne?
Ile czasu poświęciłeś np. na naukę alfabetu bądź opanowania tabliczki mnożenia? Nie wspomniałem o tym przez przypadek gdyż akurat pisanie, czytanie i liczenie w marketingu sieciowym bardzo się przydaje … zwłaszcza jeśli chcesz działać online.

za trudny mlm marketing sieciowy

Przez całe swoje życie, już od najmłodszych lat, stawiamy czoła trudnościom i przeszkodom aby iść dalej i się rozwijać.

Pomyśl przez chwilę, ile razy upadłeś podczas nauki jazdy na rowerze? Czy to było łatwe czy trudne? Upadki bolały?

To tylko jeden przykład a przecież każdy z nas posiada cały bagaż takich i podobnych trudów, z którymi przyszło się zmagać.
A ile wśród nich było takich, na które sami się zdecydowaliśmy? Przecież bez jazdy na rowerze, bez nauki pływania czy umiejętności prowadzenia samochodu, można bez większych kłopotów żyć w obecnych czasach. Pomimo jednak tego większość ludzi podejmuje wyzwanie i wybiera poświęcenie, naukę a czasami wręcz determinację, aby zdobyć i osiągnąć coś więcej.

Przykłady można by mnożyć ale wróćmy do tematu mlm.
Jak sądzisz, czy jest on za trudny aby zająć się nim na poważnie i coś osiągnąć?

Z całą pewnością nie poradzisz sobie z nim, jeśli nie chcesz bądź nie potrafisz uczyć się nowych rzeczy. Właśnie z nowościami możesz spotkać się w tym biznesie, jeśli nie miałeś dotychczas do czynienia z marketingiem sieciowym. Do tego można dodać pewne umiejętności, które należy opanować, jeśli chciałbyś działać w internecie. Jeżeli jednak opanowałeś pisanie i czytanie to nawet obsługa komputera nie jest potrzebna, bo wciąż wiele osób działa w branży mlm całkowicie offline czyli bez korzystania z internetu. Powiem więcej: osiągają wspaniałe wyniki i utrzymują się z tego!
Jednak znajomość podstaw obsługi komputera oraz dostęp do sieci, będą jak podmuch wiatru w żagle i dodadzą zasięgu oraz przyspieszą efekty.

Obecnie coraz więcej osób właśnie dzięki internetowi potrafią zbudować wielkie struktury w bardzo krótkim czasie. Czy jest to trudne? Tego też można się nauczyć.

Aby właściwie wystartować i działać skutecznie w mlm potrzebna przede wszystkim jest decyzja i postanowienie, że można TO zrobić. Gdy trafisz do odpowiedniej osoby, która pomoże Tobie wystartować w tym biznesie, otrzymasz pełne wsparcie i dostęp do całej wiedzy, która zaprowadzi Ciebie na szczyt.

Nic jednak nie stanie się samo, bez Twojego zaangażowania, bez Twoich chęci do działania. Możesz otrzymać sprawdzony system, wiedzę i doświadczenie Liderów, jednak musisz nauczyć się jak działać. To przeważnie coś nowego, czego dotychczas nie robiłeś. To kolejne umiejętności, które mają wpłynąć na pozytywne zmiany w Twoim życiu. A zatem trzeba będzie wyrzec się pewnych spraw aby wziąć udział w szkoleniu, przeczytać książkę czy nauczyć się działać przez internet w mlm. Samo stworzenie bloga i skutecznego kanału sprzedażowego zajmie sporo czasu ale jeśli chcesz coś osiągnąć, musisz ten czas poświęcić.

Zapraszam Ciebie w tym miejscu do obejrzenia mojego krótkiego nagrania:

W materiale obiecałem umieścić link do nagrania Erica Worre, znajdziesz je TUTAJ >>>

Czy zatem mlm jest trudny?

Mógłbym odpowiedzieć pytaniem na pytanie: a co wiele warte w życiu naprawdę jest łatwe?
Marketing sieciowy może dać Tobie i Twojej rodzinie czas i pieniądze więc jest o co walczyć, prawda?
Nie musisz być specjalistą od social mediów. Nie musisz być ekspertem w dziedzinie w jakiej działa firma z którą współpracujesz. Nie musisz zatrudniać prawników ani księgowych, sam również nie musisz znać się na wszystkich mechanizmach działania. Nie jest ważne Twoje wykształcenie, wiek, wyznanie czy kolor skóry. Jedno, co będziesz musiał, jeśli chcesz coś osiągnąć, to PODJĄĆ DECYZJĘ i wystartować.

Niech Ciebie nie przerażają złożone procedury, wiedza Liderów bądź rozmach w działaniu tych, którzy działają już od jakiegoś czasu. W dużej mierze były to zupełnie „zielone” osoby, które zdobyły nową wiedzę i umiejętności a Ty możesz wejść na taki sam a nawet wyższy poziom. Musisz uwierzyć w siebie i w swoje możliwości oraz mieć dość siły aby ruszyć, a przede wszystkim wytrwać w działaniu. Skoro już zacząłeś, to powinieneś dokończyć.

Marketing sieciowy nie jest trudny i możesz już dzisiaj zacząć budować swoje dodatkowe (początkowo, później może i główne) źródło dochodu. Jeśli znajdziesz dobrą firmę ze sprawdzonym w działaniu systemem, możesz osiągać przyzwoite prowizje posiadając jedynie podstawową wiedzę o swoim biznesie. Gdy działają automaty a wspierają Ciebie i Twoje poczynania Liderzy, szybko zauważysz, że „strach ma wielkie oczy” i wystarczyło mieć dość odwagi, aby zadziałać a wszystko potoczy się niczym kula śnieżna.
Pytanie nasuwa się jedno: czy naprawdę chcesz bo że możesz się tego nauczyć, nie ma żadnych wątpliwości.

Jak mawia jeden z Liderów tej branży:” jeśli pojawi się coś prostszego, to już owady zaczną to robić” … a TY?

Pozdrawiam i życzę właściwych decyzji 🙂

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Z larwy w motyla czyli zmiany dzięki mlm

Zmiany dotykają nas bez przerwy, wciąż ich doświadczamy. Czasami sami je planujemy, innym razem są wynikiem naszego działania. Niektóre są...

Zamknij