Po co blog? Co to jest Lepsza Droga?

Czym jest blog?

Idąc za definicją to rodzaj strony internetowej zawierającej uporządkowane wpisy.

A czym się różni od innych stron internetowych?

Zawartością.

Blogi bardzo często mają charakter osobisty, czasami można je utożsamić z internetowymi pamiętnikami, gdzie autorzy przedstawiają swój światopogląd.

Najpopularniejsze blogi posiadają ponad milion odwiedzin każdego dnia a ich autorzy potrafią z tego tytułu inkasować imponujące kwoty.

To są oczywiście nieliczne przypadki, większość blogów to właśnie takie osobiste pamiętniki,  chociaż coraz częściej posiadają charakter marketingowy, dochodowy czy edukacyjny.

A do czego jeszcze może służyć blog i skąd wziął się pomysł na nazwę Lepsza Droga?

Zapraszam Ciebie do obejrzenia nagrania:

Czy ten blog będzie dotyczył jedynie tematyki MLM?

Nie, nie tylko, lecz także innych sposobów zarabiania w Internecie, to nie będzie jedynie blog o mlm chociaż jest to branża bliska mojemu sercu, mam w niej spore doświadczenie oraz pewną wiedzę popartą umiejętnościami potrzebnymi do osiągnięcia Sukcesu.

Życzyłbym sobie, aby materiały przeze mnie umieszczone dobrze Tobie służyły i pomogły w osiągnięciu Twoich celów życiowych.

Jeżeli w obecnej chwili nie prowadzisz własnego bloga (ten jest już mój drugi aktywny) to sugeruję przemyśleć sprawę zwłaszcza, jeśli planujesz zarabianie w Internecie. Dzięki niemu będziesz mógł/mogła komunikować się ze światem zewnętrznym i budować relacje (patrz moje nagranie).

Niektórzy wykorzystują blogi firmowe w swojej działalności bądź zakładają własne na różnych platformach dzięki czemu nie ponoszą żadnych kosztów.

Osobiście również posiadam bloga na blogspocie www.slawekjakubczak.blogspot.com i jako darmowy posiada szereg możliwości. Oczywiście, najlepszym wyjściem jest własna domena, najlepiej „imienazwisko.pl”, co prawda w tym przypadku już jakieś koszty się pojawią jednak jeśli jesteś nastawiony na profesjonalne działanie to jest to wyjście konieczne.

 

Jeśli obejrzałeś/obejrzałaś nagranie to już wiesz, skąd nazwa Lepsza Droga.

Czy będzie ona lepsza dla wszystkich? Czy tylko MLM daje taką szansę?

Nie, jednak każdy powinien przyjrzeć się i zdecydować, czy jest to dla niego.

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszam do kontaktu.

Ten blog dopiero się „rodzi” więc więcej materiałów możesz znaleźć na blogu pokrewnym.

 

Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do systematycznych odwiedzin.

Powodzenia!

 

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: