MLM, piramidy i element Pszczółki Mai

Gdy kilka lat temu rozpoczynałem swoją przygodę z MLM, nikt nie potrafił mi dokładnie wytłumaczyć, czym jest ta branża oraz czym należy się kierować przy wyborze firmy. Kilka słów na temat marketingu sieciowego, prezentacja na serwetkach, jeśli wiesz, o czym mówię oraz przedstawienie możliwości finansowych … i to wystarczyło, aby podjąć decyzję, czy wystartować czy zrezygnować.

O samej firmie i jej założycielach można było usłyszeć kilka słów, niewiele osób przykładało wagę do tego tematu … kilka lat temu można było sobie na to pozwolić, ale nie dzisiaj.

Obecnie nie ma żadnego problemu, aby wygooglować sobie daną firmę czy jej założyciela i dowiedzieć się więcej na ten temat. To bardzo dobrze, łatwiej można zweryfikować, czy trafiliśmy na legalną i rzetelną firmę czy może ktoś chce nas w coś wciągnąć?

Coraz więcej obecnie powstaje firm, które w bardzo sprytny sposób podszywają się pod MLM gdy tak naprawdę to zwyczajne schematy Ponziego zwane inaczej piramidami finansowymi.

Co ma do tego tytułowa Pszczółka Maja?

pszczółka Maja blog mlm

Słyszałeś piosenkę śpiewaną przez nieżyjącego już Zbigniewa Wodeckiego o Mai? Jak to leciało: „jest gdzieś lecz nie wiadomo gdzie …” czyli recepta na odnalezienie piramidy finansowej.

Więcej możesz posłuchać z tego nagrania z live prowadzonego ze mną przez moją partnerkę biznesową Agnieszkę Kisiel:

Jeśli już zapoznałeś się z tym materiałem wiesz, że nie tylko o firmie MLM i Pszczółce Mai rozmawialiśmy, lecz poruszaliśmy sprawy bardzo istotne zwłaszcza dla osób rozważających rozpoczęcie budowania biznesu w MLM, jak i tych, którzy już działają lecz może coś powoduje, iż nie mają jeszcze oczekiwanych wyników.

Aby zacząć odnosić sukcesy w tej branży, trzeba pracować nad sobą, wciąż się rozwijać, wyrobić w sobie nawyki do wykonywania nudnych czasami czynności, systematycznie i wręcz z uporem maniaka, jednak takie sprawdzone działania przyniosą efekty. Nie nastąpi to raczej następnego dnia, ani nawet po tygodniu, jednak żelazna dyscyplina i trzymanie się procedur MUSI przyciągnąć do Ciebie to, czym jest dla Ciebie sukces.

Życzę Tobie osiągnięcia wszystkich celów, samych sukcesów i mam na końcu prośbę: jeśli uważasz ten artykuł za wartościowy, podziel się nim z innymi aby również mogli z niego skorzystać – będę bardzo wdzięczny 🙂

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Jak wypromować bloga bezpłatnie ale skutecznie

Posiadanie własnego bloga w obecnych czasach staje się coraz bardziej popularne zwłaszcza, jeśli ktoś pragnie zarabiać w Internecie. Czym jest...

Zamknij